Zpět do obchodu

Registrace

Pizzeria Toscana - TAKE AWAY - ROZVOZ PIZZA

Ristorante Toscana na Facebooku

ITÁLSKÁ PIZZA a PIZZADILLA - TAKE AWAY AND DELIVERY

Jmenuji se Stefano Fustinoni a pocházím z města Bergamo v Itálii. Vaření je mojí vášní odmalička. Základem chutné Italské kuchyně je pestrost, správný výběr koření a pečlivost v oblasti kvality surovin. V Česku žiju přes 20 let, ve Veselí nad Moravou provozuji svoji vlastní Italskou restauraci a pro svoje hosty jsem jsem pečlivě vybral nejkvalitnější suroviny z Itálie. Díky tomuto e-shopu můžu nabídnout svým zákazníkům stejně kvalitní a chutné produkty.
Jídlo je pro Italy skutečnou vášní, téměř formou umění, a proto je součástí naší kultury, kterou přinášíme do Česka. V našem internetovém obchodě najdete vysoce kvalitní typické a gastronomické produkty k prodeji.

 Jsou to produkty, které nenajdete v „běžných“ obchodech nebo supermarketech, protože jsme  během mého pobytu v Itálii a s pomocí moji rodiny pečlivě vybrali výrobce. Výrobky tedy pocházejí přímo od našich důvěryhodných výrobců přímo v Itálii.

 To jsou hodnoty našich starodávných kulinářských tradic, díky nimž je italské jídlo vynikající a známé svou kvalitou po celém světě a které s hrdostí prezentujeme naším výběrem, který se bude vždy jen zlepšovat. To vše proto, abychom našim zákazníkům poskytli to nejlepší.

 Produkty pochází z jihu Itálie kde výroba je řemeslná a domácí. Uzeniny zrají na teplém větru a slunci což jim dodává typickou chuť a neposlední řadě se jedná o cenově dostupné zboží.    

 

Vyzkoušejte zkušenosti s SD Italia. Můžete se také přihlásit k odběru novinek našich stránek a později dostávat aktualizace produktů.

 

Kliknutím zde jsme vám kdykoli k dispozici pro komentáře, speciální požadavky a vysvětlení.

 

Zpět do obchodu