Zpět do obchodu

Registrace

SNACKS - SMAŽENY SÝR - PŘILOHY

Vážení zákazníci,

S radostí vám oznámujeme novou a vzrušující novinku z naší restaurace! Od tohoto víkendu jsme rádi, že vás můžeme informovat, že otevřeme i v neděli na oběd od 11:00 do 14:00. Je to vzrušující příležitost pro nás splnit vaše kulinařské potřeby i o víkendu.

Rádi bychom zdůraznili, že jsme nyní otevřeni 7 dní v týdnu na oběd, s cílem vám nabídnout lahodný gastronomický zážitek každý den. Nicméně, rádi bychom také upozornili na několik důležitých věcí. Jak již možná víte, jsme malá rodinná restaurace a já, Stefanochef, jsem jediným kuchařem. Věnuji se s vášní a oddaností přípravě vašich jídel a vždy se snažím nabídnout maximální kvalitu, chuť a rychlost.

Bohužel, kvůli omezeným zdrojům a nedostatku personálu nejsme schopni otevřít i večer. Omlouváme se za tuto omezení a doufáme, že pochopíte naši situaci. Naším hlavním cílem je soustředit se na poskytování stálého závazku během oběda. Neúnavně pracujeme na splnění vašich očekávání a snažíme se během tohoto období poskytovat to nejlepší.

Oceňujeme vaši neustálou podporu a žádáme vás, abyste pochopili naši situaci. Snažíme se udělat maximum pro nabízení toho nejlepšího během oběda a udržet autentickou a kvalitní kuchyni, která odráží naše odhodlání k vaší kulinařské spokojenosti.

Srdečně vás zveme, abyste se k nám připojili na oběd, jak během týdne, tak i v novém nedělním čase. Jsme si jisti, že budete spokojeni s našimi gastronomickými kreacemi.

Děkujeme vám za pochopení a ocenění. Těšíme se na setkání s vámi v naší restauraci a sdílení nezapomenutelného kulinářského zážitku.

S přátelským pozdravem,
StefanoChef

Tým Ristorante Toscana Veselí nad Moravou.

 

Zpět do obchodu