PASTRAMI PINSA

Naše pinsa PASTRAMI je skvělá volba pro milovníky lahodné FUSION kuchyně. Tato delikátní pinsa je připravena s pečlivě vybranými ingrediencemi, které zaručují neodolatelnou chuťovou explozi.

Naše PASTRAMI pinsa je zdobena svěžím rajčatovým základem, který vytváří dokonalou harmonii s jemnou mozzarellou, bohatou goudou a pikantním cheddarem. K tomu přidáváme italskou uzeninu Coppa z vepřové krkovičky a hovězí pastrami, které dodávají pinsa unikátní charakter.

Abychom dokončili tento gastronomický zážitek, posypeme pinsa čerstvou rukolou a marinovanou červenou cibulkou, které dodávají sladko pikantní nádech. Celý pinsa pak zalijeme lahodnou lanýžovou omáčkou, která zvyšuje intenzitu chutí a doplňuje jejich dokonalost.

PASTRAMI pinsa je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci lahodného masa, čerstvých ingrediencí a bohatých chutí. Užijte si tento gastronomický zážitek s naší PASTRAMI pinsou!

Kód: 9PINSA
240 Kč / ks

SLOŽENÍ: POMODORO, MOZZARELLA, GOUDA, CHEDDAR, ITALSKÁ UZENINA COPPA Z VEPŘOVÉ KRKOVIČKY, HOVĚZÍ PASTRAMI, RUKOLA, ČERVENÁ CIBULKA, LANÝŽOVÁ OMÁČKA

Zpět do obchodu