Receptury le BUATTE di Stefanochef

 

 

LINK NA SKUPINA FB: Le buatte di Stefano

V tento Po nákupu některých vakuově balených produktů ve speciální dóze v e-shopu najdete v této sekci několik nápadů na opětovné použití sklenic k vytvoření dokonce chutných pokrmů.

Chcete vařit zdravě, úsporně a jednoduše? Nepotřebujete drahé přístroje, složité recepty ani hromadu nádobí. Stačí vám kvalitní suroviny a obyčejná sklenice. 

Le Buatte di Stefano : vařte levně, rychle, zdravě .... Buatte znamená v sicilštině sklenice. Jedná se o nový způsob vaření. Zdravý , rychlý, snadný způsob jak si připravit vaše oblíbené jídlo za pár minut, v mikrovlnce. Mezi hlavní výhody patří: zachování chuti (funguje na způsob tlakového hrnce), rychlost přípravy (stačí pár minut a je hotovo), možnost připravit dietní pokrm (méně soli, ochucovadel) a nakonec k vaření ve sklenici nepotřebujete téměř žádné další nádobí! Při dodržení správného postupu navíc získáte vakuum – jídlo vydrží až patnáct dnů.
O mně : Jmenuji se Stefano, jak již mé jméno napovídá pocházím z Itálie. V současné době jsem šéfkuchař v restauraci Toscana ve Veselí nad Moravou. Vždy mě kromě tradiční italské kuchyně zajímaly také nové způsoby vaření a zdravá kuchyně. Takto jsem se také roku 2017 dostal k vaření ve sklenici - je to rychlé, levné, zdravé. Jsme první v České republice, kteří nabízí tento moderní, zdrav způsob vaření. V této skupině bych s vámi rád sdílel své zkušenosti s tímto, v Itálii nesmírně populárním způsobem vaření. Cílem této skupiny je diskuse o receptech, sdílení nových nápadů a receptů ohledně vaření v mikrovlnce.
Receptura na Pistaccino se naším pistaciový krém

Pistaccino je jedinečné spojení originálního pistáciového krému, výborné italské kávy a poctivé šleh...

ZELENINOVÝ MIŠMAŠ

Zeleninový mišmaš na másle Připravíte umyti a nakrájenou na kolečka celkem 3/4 vaše sklenice se...

LASAGNE S ZELENINOU

Lasagne se zeleninou SKLENICE WECK 580 ml 70 g čerstvý váječne těsto pro lasagne 1/2 lile...

PRVNÍ KROK Zjisti si svůj výkon

Le Buatte di Stefano – základní informace Zjisti si svůj výkon : Před prvním vařením v mikrovlnné ...

5 položek celkem
Zpět do obchodu